Kelské Výhledy

V exkluzivní lokalitě obce Kly – Hoření vinice, Vám představujeme propojení velmi kvalitního moderního bydlení s kouzlem venkova. Jedná se o výstavbu 3 nízkoenergetických novostaveb rodinných domů, v příjemné lokalitě malé obce, na místě bývalých vinic s výbornou dostupností do okresního města Mělník (cca 5 minut) a hlavního města Prahy (cca 25 minut).

602 686 254

Kelské výhledy I.

Jedná se o projekt výstavby 3 moderních rodinných domů o velikosti 4+kk a 5+kk v příjemné lokalitě na místě bývalých vinic. Domy jsou postavené z velmi kvalitní stavební cihly Porotherm T-Profi, mají zateplenou sedlovou střechu, dvě nadzemní podlaží a vyhřívanou garáž. K domům je možné přikoupit samostatně oplocený sousední pozemek o velikosti 2 670m2.

Kelské výhledy
Kelské výhledy

TOP moderní technologie

Domy jsou postavené z velmi kvalitní stavební cihly Porotherm T-Profi (plněná minerální vatou).

Součástí každého domu je vytápění tepelným čerpadlem s ohřevem teplé vody a podlahové vytápění s regulací jednotlivých pokojů.

Střešní tepelná izolace polyuretanovou stříkanou pěnou.

Na střeše domu jsou umístěné FTV panely pro vlastní výrobu elektrické energie včetně modulární vysokonapěťová baterie v domě.

Obec Kly

Obec Kly, místní část Hoření Vinice je klidná část obce s krásným výhledem na horu Říp. Nachází se v okrese Mělník ve Středočeském kraji a rozkládá se asi 5 km jižně od Mělníka. V nádherné oblasti v okolí Labe je dostatek sportovního vyžití, kde jsou nově vybudované cyklostezky a běžecké cesty. V blízkosti vede také historicky známá Poutní cesta z Blaníku na horu Říp. Obec Kly má plnou občanskou vybavenost a je velmi dobře dostupná i z hlavního města Prahy.

Kelské výhledy